Reklama Lubliniec Info

Włamywacz zatrzymany na gorącym uczynku

W poniedziałek kilka minut po godzinie 14 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu otrzymał zgłoszenie dotyczące osoby próbującej włamać się do jednego z mieszkań znajdujących się w budynku przy ulicy Wąskiej w Lublińcu. Na miejsce niezwłocznie udali się lublinieccy dzielnicowi, którzy zatrzymali sprawcę. Teraz za swój czyn mężczyzna odpowie przed sądem.

Po przybyciu na miejsce interwencji, mundurowi zastali otwarte mieszkanie na parterze, a w nim młodego mężczyznę, który nie był właścicielem lokalu ani jego mieszkańcem. Dzielnicowi szybko ustalili przebieg wydarzeń i cel jaki miał przebywający w mieszkaniu 32-latek, mieszkaniec powiatu lublinieckiego. Dzięki szybkiej reakcji lublinieckich funkcjonariuszy z mieszkania nic nie zginęło, natomiast sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za popełniony czyn grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

tagi:
2019-01-30 10:48:34

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x