Kto zostanie nowym radnym w Lublińcu?

Kto zostanie nowym radnym w Lublińcu?

27 stycznia 2021, godz. 9:00
Udostępnij: Kopiuj link

Kilka dni temu zmarł wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Lublińcu śp. Benedykt Majer. W związku z wygaszeniem mandatu radnego pojawiają się pytania kto go zastąpi w skłądzie Rady Miejskiej. Sprawdziliśmy to i odpowiadamy.

W wyborach samorządowych, które odbyły się na jesieni 2018 roku śp. Benedykt Majer uzyskał trzeci wynik na liście KWW z Burmistrzem dla Lublińca i otrzymał 125 głosów. Kolejną osobą z listy komitetu z największym poparciem jest Pan Tomasz Machnik (47-lat), który otrzymał 85 głosów. Podczas kampanii wyborczej Pan Tomasz tak przybliżał swoją sylwetkę: "Jestem rodowitym lubliniczaninem, mężem i ojcem trojga dzieci. Ukończyłem studia medyczne i prowadzę praktykę lekarza stomatologa". 

W przypadku gdy Pan Tomasz Machnik nie przyjmie funkcji radnego, to kolejną osobą, której przysługuje mandat będzie Pan Tomasz Mańka, który był już radnym we wcześniejszych, dwóch kadencjach. W ostatnich wyborach zdobył 57 głosów.

Komentarze

J
jas 3 lutego 2021, godz. 0:45
Zgłoś
odwołać staroste

ale jajca tutaj sa na stronie.

T
Tomasz Machnik 28 stycznia 2021, godz. 0:23
Zgłoś
Przybliżenie?????

Chciałbym sprostować iż słowa zawarte w tym komentarzu nie są moim "tzw " przybliżeniem swojej sylwetki .Posiadam oryginalny tekst który przesłałem do recenzenta .Bynajmniej odbiega on od rzeczywistości .Z CAŁEGO SERCA POZDRAWIAM MIESZKAŃCÓW MIASTA LUBLINIEC. Tomasz Machnik

T
Tomasz Machnik 28 stycznia 2021, godz. 0:18
Zgłoś
zrezygnowany radny Miasta Lubliniec

dlaczego nie można Płacić z oddane bio odpady tylko należy płacić abonament za wywóz ??????

T
Tomasz Machnik 28 stycznia 2021, godz. 0:08
Zgłoś
zrezygnowany radny Miasta Lubliniec

Wciąż piszę ale komentarze gdzieś znikają

T
Tomasz Machnik 28 stycznia 2021, godz. 0:03
Zgłoś
zrezygnowany radny Miasta Lubliniec

ciekawe dodaje trzeci komentarz a tu nic???????

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu