Kino Karolinka dalej gra

Kino Karolinka dalej gra - repertuar

2 marca 2021, godz. 11:34
MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Na ten moment lublinieckie Kino „Karolinka” kontynuuje swoją działalność. W tym tygodniu zaprasza na kolejne 2 tytuły – wśród nich premierowe „Palm Springs” oraz bajkowa klasyka – „Pinokio”. 

Od 5 do 9 marca na ekranie Kina „Karolinka” będzie można zobaczyć „Pinokia”. To historia o drewnianym chłopcu, którą każdy zna chyba z dzieciństwa, czy to z książki , czy z Disneyowskiej animacji. Tym razem obejrzeć będzie można film! W rolę poczciwego stolarza Gepetta, który tworzy Pinokia, wciela się Roberto Benigni, znany chociażby z filmu „Życie jest piękne”. Drewniany chłopczyk jest tak zafascynowany otaczającym go światem, który widzi po raz pierwszy na oczy, że przestaje słuchać dobrych rad opiekuna. Wiedziony ciekawością, Pinokio wyrusza w podróż pełną przygód, niebezpieczeństw i życiowych lekcji. Jego śladami wyrusza zaniepokojony Gepetto. Ta wyprawa na zawsze odmieni ich życie. 

Kolejna propozycja to „Palm Springs” – komedia romantyczna, która zachwyciła krytyków filmowych na całym świecie i zyskała kilkanaście nominacji do najważniejszych nagród filmowych, w tym – do Złotych Globów. Beztroski Nyles i zadeklarowana singielka Sarah poznają się na weselu w tytułowym Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie zmienia swoje oblicze, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. W sytuacji na pierwszy rzut oka beznadziejnej, Nyles i Sarah odkryją, jakie możliwości daje całkowita wolność.

Film „Pinokio” w Kinie „Karolinka” od 5 do 9 marca, codziennie o godzinie 17.00.

Film „Palm Springs” w Kinie „Karolinka” od 5 do 9 marca, codziennie o  godzinie 19.45. Uwaga! 8 marca seans specjalny! 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu