Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Bezkresny Świat Magii

Bezkresny Świat Magii

12 kwietnia 2021, godz. 13:21
Udostępnij: Kopiuj link

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu zaprasza na książkowe inspiracje on-line. Przez Bezkresny Świat Magii na bibliotecznych półkach poprowadzi nas Mariola Widera. Start w czwartek 15 kwietnia o godz. 18:00. Spotkanie dostępne na kanałach facebook i youtube biblioteki.

Wielotomowe i wielowątkowe sagi są w gatunku fantasy bardzo popularną formą opowiadania historii .Sprawiają, że z utęsknieniem czekamy na dalsze losy bohaterów. Zabierają swoich czytelników w interesujące przygody, w których magia jest na porządku dziennym a bohaterowie często obdarzeni nadnaturalnymi mocami.

Książki fantastyczne to dobra lektura dla wszystkich, niezależnie od wieku, również dla tych, którzy chcieliby oderwać się od problemów, otaczającego świata.

Wszystkich, którzy chcą wyruszyć w podróż do „innego” świata, zaczynają swoją przygodę z gatunkiem fantasy, szukają czytelniczych inspiracji zapraszamy na przegląd kilku interesujących powieści i całych serii, które zaprezentuje - MARIOLA WIDERA.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu