Reklama Lubliniec Info

Wybierz się na spacer śladami III Powstania Śląskiego

W tym roku obchodzić będziemy 100. Rocznicę III Powstania Śląskiego. Włączając się w te obchody Miejski Dom Kultury w Lublińcu  przygotował specjalny quest – czyli terenową grę, którą można zrealizować w dowolnym czasie. To ciekawa propozycja na majówkę!

Podstawową questowej zabawy jest wędrówka  - spacer po wyznaczonym terenie. Wszystkie zadania i wskazówki kolejnych punktów są zamieszczone na ulotce. Oczywiście – nie są to proste wskazania, a zagadki, które trzeba rozwiązać! To nieco inna forma zabawy niż gra miejska - nie potrzebuje obecności osób na poszczególnych stacjach, dzięki czemu można ją zrealizować w dowolnym czasie.  

MDK sięgnął po quest, aby w atrakcyjny sposób zainteresować, przybliżyć mieszkańcom Lublińca postacie związane z III Powstaniem Śląskim. To będzie kolejna okazja do odkrycia miasta i jego historii. 
Wydrukowane plansze questów będą czekały na chętnych w Galerii pod Glinianym Aniołem od 29 maja. Materiały będą udostępnione również na stronie www.mdk.lubliniec.pl 

tagi: powiat lubliniecki, lubliniec, mdk lubliniec, mdk
2021-04-27 09:25:44

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x