Kradzież samochodu na ul. Wyszyńskiego w Lublińcu. Poszukiwani świadkowie

Kradzież samochodu na ul. Wyszyńskiego w Lublińcu. Poszukiwani świadkowie

29 kwietnia 2021, godz. 9:48
Udostępnij: Kopiuj link

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu poszukują świadków kradzieży samochodu marki Peugeot. Do zdarzenia doszło w nocy z 26 na 27 kwietnia 2021 roku na parkingu osiedlowym przy ulicy Wyszyńskiego w Lublińcu. Wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy kradzieży proszone są o kontakt z funkcjonariuszami prowadzącymi sprawę pod numerem telefonu 47 85 832 55 lub numerem alarmowym 112.

Do zdarzenia doszło w nocy z 26 na 27 kwietnia 2021 roku w Lublińcu przy ulicy Wyszyńskiego na parkingu przy bloku numer 11. Nieustalony na chwilę obecną sprawca dokonał kradzieży samochodu osobowego marki Peugeot 508 SW, koloru czarnego, wartości 54 tysięcy złotych. Prosimy osoby, które w tym czasie przebywały we wskazanym miejscu lub były świadkami kradzieży o kontakt z lubliniecką Policją.
Wszelkie informacje prosimy kierować do Komendy powiatowej Policji w Lublińcu, przy ul. Oświęcimskiej 6 pod numerem telefonu 47 85 832 55 lub najbliższą jednostką Policji za pośrednictwem numeru alarmowego 112.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu