Komenda Powiatowa Policji w Lublińcu z nowym komendantem

Komenda Powiatowa Policji w Lublińcu z nowym komendantem

15 kwietnia 2024, godz. 14:37
źródło: KPP Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

W lublinieckiej komendzie odbyło się powitanie nowego komendanta. Od 15 kwietnia 2024 roku obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Lublińcu pełni inspektor Mariola Biskup, która wcześniej sprawowała funkcję Komendanta Powiatowego Policji w Kłobucku.

Pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Lublińcu zostały powierzone insp. Marioli Biskup rozkazem personalnym przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. dr Tomasza Michułkę. Rozkaz nowej szefowej lublinieckiej jednostki wręczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Jacek Stelmach.

Insp. Mariola Biskup służbę w Policji pełni od 1997 roku. W 2001 roku ukończyła Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie.

Witając się, insp. Mariola Biskup oświadczyła, że objęcie stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Lublińcu traktuje jako nowe wyzwanie, w swojej dotychczasowej karierze i zrobi wszystko, aby sprostać wymaganiom stawianym przed dzisiejszą Policją.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu