Słodkie pomaganie – kolejna akcja za nami

Słodkie pomaganie – kolejna akcja za nami

11 maja 2021, godz. 11:08
Udostępnij: Kopiuj link

9 maja w Galerii pod Glinianym Aniołem odbył się kolejny kiermasz ciast. Mieszkańcy Lublińca połączyli się znowu w słodkim pomaganiu dla pani Ani Kopyciok – lublińczanki walczącej z nowotworem.

„Dziękuję wszystkim, za te słodkie cudowności, za Waszą hojność, za poświęcony czas” – pisała po niedzielnej akcji Ewelina Kukowka, która jak zwykle dowodziła całością. 

To ona zebrała chętnych do przygotowania wypieków, które znalazły się w słodkich boxach. Niedzielna pogoda niezwykle sprzyjała spacerom, mieszkańcy Lublińca chętnie więc kierowali swoje kroki  do Galerii pod Glinianym Aniołem, która jest już chyba stałym adresem dla kiermaszów ciast. Dzięki zaangażowaniu wszystkich osób: pieczących ciasta, pakujących, kupujących, udostępniających miejsce - udało się zebrać aż 3348,70 zł. Pieniądze zostały  przekazane na wsparcie leczenia, któremu poddawana jest pani Ania. 

Kto nie załapał się na słodki box – nadal może pomóc  poprzez stronę: https://www.siepomaga.pl/anna-kopyciok 

To zapewne nie koniec wspólnych akcji słodkiego pomagania Eweliny Kukowki i Galerii pod Glinianym Aniołem. Wkrótce informacje o kolejnych przedsięwzięciach. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu