Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Warsztaty z okazji Dnia Mamy w MDK

Warsztaty z okazji Dnia Mamy w MDK

18 maja 2021, godz. 11:21
MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Dzieci – bez względu na wiek – pewnie już układają plan wspólnych, rodzinnych obchodów Dnia Matki. By tych planów nie pokrzyżować, lubliniecki dom kultury wszystkie mamy w ramach świętowania zaprasza na warsztaty 2 dni później - 28 maja. Co będzie się działo? 

W piątkowe popołudnie - 28 maja, o godz. 17.30 – w  MDK odbędzie się twórcze spotkanie dla mam. Będziemy ozdabiać drewniane skrzynki, które świetnie spełnią rolę doniczek - dobrze będą w nich wyglądać zioła i kwiaty! - Warsztaty odbędą się pod hasłem „Czas dla mamy” – to ma być kilka chwil, w których mamy mogą się zrelaksować, odpocząć przy kreatywnym działaniu – mówi Agata Woźniak-Rybka, dyrektor MDK. 
MDK zapewnia materiały i pomoc instruktora.  Ze względu na wciąż obowiązujące obostrzenia - liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy rozpoczną  się 24 maja (poniedziałek) w Galerii pod Glinianym Aniołem od godziny 13.00 - osobiście lub pod numerem telefonu: 34 351 06 88.

Warsztaty odbędą się na tarasie Galerii. W przypadku niekorzystnej pogody - zapisane uczestniczki otrzymają paczki z materiałami i instrukcjami do wykonania pracy w domu.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu