Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Kino Karolinka zaprasza od 28 maja

Kino Karolinka zaprasza od 28 maja

18 maja 2021, godz. 11:39
MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

To moment, na który czekali wszyscy kinomaniacy. Od 28 maja wracają seanse w lublinieckim Kinie „Karolinka”.  Jakie propozycje czekają na widzów? 

Zgodnie z obietnicą – na pierwszy weekend grania po otwarciu – Kino „Karolinka” przygotowało filmy, które nie zostały wyświetlone ze względu na wprowadzone obostrzenia. Od 28 do 31 maja zobaczyć będzie można bajkę „Co w duszy gra” (w wersji 2D i 3D) oraz filmy: „Skłodowska”  i „Czyściec”. 

Już 1 czerwca – specjalnie dla dzieciaków – do repertuaru „wskoczy” też przedpremierowo bajka „Skąd biorą się sny”. To kolejna fascynująca opowieść o tym, co dzieje się w środku każdego człowieka – a wszystko pokazane oczywiście w przystępny sposób. 

- Dopinamy repertuar na cały czerwiec.  Na pewno nie zabraknie w nim bajek i propozycji dla całej rodziny. Na liście są też propozycje oscarowe, filmy sensacyjne i obyczajowe dla starszych widzów – mówi Agata Woźniak-Rybka, dyrektor MDK. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu