Lubliniec w programie Łowca pedofilów

W niedzielę 16 maja na kanale Polsat Play został wyemitowany kolejny odcinek programu "Łowca pedofilów", w którym jego autor Krzysztof Dymkowski tropi w internecie mężczyzn umawiających się z dziećmi i wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki. Miejscem realizacji odcinka był Lubliniec.

Wieczorem, 16 maja nastąpiła emisja 116 odcinka programu "Łowca pedofilów", w którym realizacja odbyła się w Lublińcu. W samym materiale nazwa Lublińca się nie pojawia, ale jednoznacznie można ją rozpoznać poprzez zjazd samochodu z obwodnicy w ul. Stalmacha. Dodatkowo po emisji, prowadzący program w mediach społecznościowych potwierdził, że akcja miała miejsce w Lublińcu. Czy udało zatrzymać się osobę podejrzają o pedofilię? Jak wyglądała zasadzka? Cały odcinek można obejrzeć w serwisie ipla - kliknij tutaj.

Jednocześnie apelujemy do rodziców o zachowanie ciągłej czujności w jaki sposób Wasze dzieci spędzają czas wolny.

tagi: powiat lubliniecki, lubliniec, pedofil
2021-05-18 12:09:43 zdjęcie: fragment 116 odcinka Łowca pedofilów

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
Edmund 2021-05-20, 07:00:27

Do Olewki
Jeśli ten serial to jest paradokument jak np. "Zdrady" lub "Trudne sprawy" to nie ma co pisać źle na lubliniecką policję.

  Zgłoś komentarz

Piter 2021-05-19, 14:55:12

Olewka
Policja w Lcu po raz kolejny się skompromitowała , po informacji że łowca pedofilów wchodzi na własą rękę szanowni polcjanci postanowili ruszyć się z ciepłego komisjariatu.

  Zgłoś komentarz

Czesław 2021-05-18, 21:12:11

Pytanie
Te polowania naprawdę tak wyglądają?

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x