Lubliniec w programie Łowca pedofilów

Lubliniec w programie Łowca pedofilów

18 maja 2021, godz. 12:09
zdjęcie: fragment 116 odcinka Łowca pedofilów
Udostępnij: Kopiuj link

W niedzielę 16 maja na kanale Polsat Play został wyemitowany kolejny odcinek programu "Łowca pedofilów", w którym jego autor Krzysztof Dymkowski tropi w internecie mężczyzn umawiających się z dziećmi i wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki. Miejscem realizacji odcinka był Lubliniec.

Wieczorem, 16 maja nastąpiła emisja 116 odcinka programu "Łowca pedofilów", w którym realizacja odbyła się w Lublińcu. W samym materiale nazwa Lublińca się nie pojawia, ale jednoznacznie można ją rozpoznać poprzez zjazd samochodu z obwodnicy w ul. Stalmacha. Dodatkowo po emisji, prowadzący program w mediach społecznościowych potwierdził, że akcja miała miejsce w Lublińcu. Czy udało zatrzymać się osobę podejrzają o pedofilię? Jak wyglądała zasadzka? Cały odcinek można obejrzeć w serwisie ipla - kliknij tutaj.

Jednocześnie apelujemy do rodziców o zachowanie ciągłej czujności w jaki sposób Wasze dzieci spędzają czas wolny.

Komentarze

E
Edmund 20 maja 2021, godz. 7:00
Zgłoś
Do Olewki

Jeśli ten serial to jest paradokument jak np. "Zdrady" lub "Trudne sprawy" to nie ma co pisać źle na lubliniecką policję.

P
Piter 19 maja 2021, godz. 14:55
Zgłoś
Olewka

Policja w Lcu po raz kolejny się skompromitowała , po informacji że łowca pedofilów wchodzi na własą rękę szanowni polcjanci postanowili ruszyć się z ciepłego komisjariatu.

C
Czesław 18 maja 2021, godz. 21:12
Zgłoś
Pytanie

Te polowania naprawdę tak wyglądają?

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu