Wpadł poszukiwany listem gończym

Wpadł poszukiwany listem gończym

21 maja 2021, godz. 11:50
KPP Lubliniec, foto własne
Udostępnij: Kopiuj link

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Wyrokiem sądu 43-latek miał do obycia karę 8 miesięcy pozbawienia wolności. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie został przewieziony do zakładu karnego.

W godzinach popołudniowych 18 maja lublinieccy policjanci zostali wezwani na interwencję w rejonie jednego z lokali na lublinieckim rynku z uwagi na niewłaściwe zachowanie trzech mężczyzn, którzy mieli zakłócać porządek publiczny i zaczepiać klientów. W trakcie policyjnych czynności okazało się, że jeden z uczestników interwencji jest osobą poszukiwaną listem gończym przez Sąd Rejonowy w Lublińcu. 43-latek nie posiadający stałego miejsca zamieszkania miał zasądzoną do odbycia karę 8-miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu. Następnego dnia zgodnie z wyrokiem sądu trafił do zakładu karnego.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu