Słodko i kulturalnie – Dzień Dziecka przy Miejskim Domu Kultury w Lublińcu

Słodko i kulturalnie - Dzień Dziecka przy Miejskim Domu Kultury w Lublińcu

25 maja 2021, godz. 9:15
Udostępnij: Kopiuj link

Trwają przygotowania do 1 czerwca – święta wszystkich dzieciaków! Miejski Dom Kultury w Lublińcu w tym roku również ma kilka propozycji dla najmłodszych. Wśród nich: kino, fotobudka i… coś słodkiego! Oto szczegóły. 

W poprzednich latach MDK organizował wydarzenia pełne animacji, zabaw i niezwykłych gości. Od zeszłego roku, kiedy wciąż mamy do czynienia z różnego rodzaju obostrzeniami, forma świętowania Dnia Dziecka oczywiście się zmieniła. 

- Chociaż nie możemy zaprosić najmłodszych do zabaw lub na wielki festyn – przygotowaliśmy kilka atrakcji, z których dzieci będą mogły skorzystać zupełnie za darmo! – zapowiada Agata Woźniak-Rybka, dyrektor MDK. O czym mowa? 

Przy Galerii pod Glinianym Aniołem 1 czerwca w godzinach: 17.00-19.00 każde dziecko będzie mogło skorzystać z fotobudki i zrobić sobie zupełnie za darmo zdjęcie! Będzie można poczęstować się też… watą cukrową! W takim dniu każdemu należy się trochę słodkości! 

Oprócz tego oczywiście funkcjonować będzie Galeria pod Glinianym Aniołem, która zaprasza na lody i pyszne gofry oraz Kino „Karolinka”. 1 czerwca w repertuarze specjalne propozycje dla dzieci: o godzinie 15.00 na ekranie będzie można zobaczyć film „Co w duszy gra” (wersja 3D z dubbingiem), a o 17.30 przedpremierowo – „Skąd się biorą sny” (wersja 2D z dubbingiem). W kinie obowiązuje 50% wypełnienie sali, widzowie muszą mieć założone maseczki, zakazana jest również konsumpcja. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu