Słodko i kulturalnie – Dzień Dziecka przy Miejskim Domu Kultury w Lublińcu

Słodko i kulturalnie - Dzień Dziecka przy Miejskim Domu Kultury w Lublińcu

25.05.2021 9:15
Czytanie treści strony dostępne

Trwają przygotowania do 1 czerwca – święta wszystkich dzieciaków! Miejski Dom Kultury w Lublińcu w tym roku również ma kilka propozycji dla najmłodszych. Wśród nich: kino, fotobudka i… coś słodkiego! Oto szczegóły. 

W poprzednich latach MDK organizował wydarzenia pełne animacji, zabaw i niezwykłych gości. Od zeszłego roku, kiedy wciąż mamy do czynienia z różnego rodzaju obostrzeniami, forma świętowania Dnia Dziecka oczywiście się zmieniła. 

- Chociaż nie możemy zaprosić najmłodszych do zabaw lub na wielki festyn – przygotowaliśmy kilka atrakcji, z których dzieci będą mogły skorzystać zupełnie za darmo! – zapowiada Agata Woźniak-Rybka, dyrektor MDK. O czym mowa? 

Przy Galerii pod Glinianym Aniołem 1 czerwca w godzinach: 17.00-19.00 każde dziecko będzie mogło skorzystać z fotobudki i zrobić sobie zupełnie za darmo zdjęcie! Będzie można poczęstować się też… watą cukrową! W takim dniu każdemu należy się trochę słodkości! 

Oprócz tego oczywiście funkcjonować będzie Galeria pod Glinianym Aniołem, która zaprasza na lody i pyszne gofry oraz Kino „Karolinka”. 1 czerwca w repertuarze specjalne propozycje dla dzieci: o godzinie 15.00 na ekranie będzie można zobaczyć film „Co w duszy gra” (wersja 3D z dubbingiem), a o 17.30 przedpremierowo – „Skąd się biorą sny” (wersja 2D z dubbingiem). W kinie obowiązuje 50% wypełnienie sali, widzowie muszą mieć założone maseczki, zakazana jest również konsumpcja. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu