Lubliniec: 21-letni diler zatrzymany przez policję

Kryminalni zatrzymali 21-letniego mieszkańca Lublińca. W mieszkaniu mężczyzny zabezpieczono marihuanę, tabletki wyglądem przypominające ecstasy, a także leki psychotropowe. Zatrzymany usłyszał zarzuty, za które grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informację dotyczącą mieszkańca Lublińca, który ma posiadać i rozprowadzać zabronione środki odurzające. Przypuszczenia śledczych potwierdziły się w miniony weekend, kiedy to kryminalni wkroczyli do jednego z mieszkań na terenie Lublińca. Podczas przeszukania, śledczy zabezpieczy ponad 60 gram marihuany, 100 sztuk tabletek wygladem przypominających ecstasy oraz leki psychotropowe. 21-latek został zatrzymany, a następnie doprowadzony do lublinieckiej prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających i psychotropowych, udzielania w celu osiągnięcia korzyści majątkowej substancji psychotropowej i przygotowania do wprowadzenia do obrotu. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

tagi: powiat lubliniecki, lubliniec, policja, policja lubliniec
2021-05-31 09:28:50 KPP Lubliniec, foto własne

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x