Lubliniec: 21-letni diler zatrzymany przez policję

Lubliniec: 21-letni diler zatrzymany przez policję

31 maja 2021, godz. 9:28
KPP Lubliniec, foto własne
Udostępnij: Kopiuj link

Kryminalni zatrzymali 21-letniego mieszkańca Lublińca. W mieszkaniu mężczyzny zabezpieczono marihuanę, tabletki wyglądem przypominające ecstasy, a także leki psychotropowe. Zatrzymany usłyszał zarzuty, za które grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informację dotyczącą mieszkańca Lublińca, który ma posiadać i rozprowadzać zabronione środki odurzające. Przypuszczenia śledczych potwierdziły się w miniony weekend, kiedy to kryminalni wkroczyli do jednego z mieszkań na terenie Lublińca. Podczas przeszukania, śledczy zabezpieczy ponad 60 gram marihuany, 100 sztuk tabletek wygladem przypominających ecstasy oraz leki psychotropowe. 21-latek został zatrzymany, a następnie doprowadzony do lublinieckiej prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających i psychotropowych, udzielania w celu osiągnięcia korzyści majątkowej substancji psychotropowej i przygotowania do wprowadzenia do obrotu. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu