Wypadek z udziałem motocyklisty

Wypadek z udziałem motocyklisty

21.07.2021 13:11
KPP Lubliniec
Czytanie treści strony dostępne

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w rejonie Koszęcina. Z pierwszych ustaleń wynika, że kierujący osobówką zderzył się z motocyklistą. Kierujący jednośladem doznał ogólnych obrażeń i został przewieziony do szpitala w Częstochowie. Apelujemy o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Lublinieccy śledczy wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj około godziny 8.15 na drodze wojewódzkiej numer 907, w rejonie wyjazdu z Koszęcina. Ze wstępnych ustaleń policjantów z lublinieckiej drogówki wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Fiat 56-letni mieszkaniec powiatu tarnogórskiego podczas manewru skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocykliście jadącemu z przeciwnego kierunku. W wyniku zderzenia 30-letni kierowca suzuki doznał ogólnych obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala w Częstochowie.

Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o rozważną i bezpieczną jazdę! Nadmierna prędkość, brak koncentracji i lekkomyślność to jedne z najczęstszych przyczyn poważanych zdarzeń na drodze. Pamiętajmy, że sami również mamy ogromny wpływ na własne bezpieczeństwo.

Komentarze

magda 2021-07-22, 11:59:29
Zgłoś
wypadek
Rodzinę motocyklisty prosze o kontakt mój e-mail; magdalenakowalczyk117@o2.pl

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu