Nabór wniosków o przyznanie środków na  rozpoczęcie działalności gospodarczej

Nabór wniosków o przyznanie środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej

21 lipca 2021, godz. 12:23
źródło: PUP Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków na  rozpoczęcie działalności gospodarczej w okresie od 9.08 2021 r. do 13.08.2021r.

Środki udzielane bedą w ramach następujących projektów:
- „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie lublinieckim (V)" Działanie 1.1 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy  na regionalnym rynku pracy – projekty pozakonkursowe  Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój.
Projekt jest skierowany do osób bezrobotnych w wieku do 29  roku życia zarejestrowanych w tut. urzędzie.
- „Aktywizacja osób bezrobotnych w wieku 30+ zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lublińcu (IV)" Działanie 7.2  Poprawa zdolności do zatrudnienia osób poszukujących pracy i pozostających bez zatrudnienia – projekty pozakonkursowe (dla publicznych służb zatrudnienia) Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.
Projekt skierowany jest wyłącznie do osób powyżej 30 roku życia zarejestrowanych w  tut.  urzędzie jako osoby bezrobotne.

Udzielanie środków odbedzie się zgodnie z harmonogramem wydatkowania w okresie od  września do  grudnia 2021 r.
 
Obowiązkowo należy zapoznać się z regulaminem w sprawie przyznawania środków na  podjęcie działalności gospodarczej. Do wniosku należy dołączyć formularz pomocy de minimis. Nie będą uwzględniane wnioski niekompletne lub niestarannie wypełnione. Rozpatrywane będą wyłącznie wnioski, które wpłyną do urzędu w  terminie od 09.08.2021 r. do 13.08.2021 r. Nie będą brane pod uwagę wnioski, które będą nadawane w trakcie naboru, a dotrą do urzędu po terminie.

Kompletne wnioski w formie papierowej należy składać do skrzynki podawczej znajdującej się na parterze w siedzibie tutejszego Urzędu w godz. 7.00 - 15.00.

Maksymalna kwota dotacji to 20.000,00 zł.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu