Zatrzymani za kradzież paliwa

Zatrzymani za kradzież paliwa

3 września 2021, godz. 7:47
KPP Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Policjanci z Lublińca zatrzymali dwie osoby odpowiedzialne za serię włamań i kradzieży paliwa, które miały miejsce na terenie gminy Ciasna. Sprawcy włamywali się do baków maszyn budowlanych, z których następnie kradli paliwo. Zatrzymanym grozi kara do 10 lat więzienia.

Do włamań i kradzieży dochodziło w sierpniu bieżącego roku na terenie budowy ścieżki rowerowej w gminie Ciasna. Sprawą od początku zajmowali się śledczy z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w  Lublińcu. Czynności prowadzone w sprawie doprowadziły do szybkiego ustalenia i zatrzymania sprawców, a także odzyskania skradzionego paliwa. Jak ustalili śledczy, za włamaniami i kradzieżami do baków paliwowych maszyn budowlanych stało dwoje mieszkańców gminy Ciasna w wieku 60 i 43 lat. Osoby zostały zatrzymane przez kryminalnych, a w trakcie przeszukania należących do nich pomieszczeń policjanci zabezpieczyli skradzione paliwo. Sprawcy usłyszeli łącznie 10 zarzutów kradzieży z włamaniem, za które grozi im kara do 10 lat więzienia.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu