Konkurs plastyczny Sacrum Ziemi Lublinieckiej

Konkurs plastyczny Sacrum Ziemi Lublinieckiej

02.09.2021 10:53
Wydawnictwo św. Macieja, Zespół Szkół im. Edyty Stein
Czytanie treści strony dostępne

Wydawnictwo św. Macieja Apostoła i Zespół Szkół św. E. Stein w Lublińcu zapraszają dzieci ze szkół podstawowych i ośrodków edukacyjnych powiatu lublinieckiego do  udziału w konkursie plastycznym "Sacrum Ziemi Lublinieckiej w oczach dziecka". Przewidujemy wystawę wyróżnionych i nagrodzonych prac, ich publikację w formie pocztówki, a także w postaci folderu pokonkursowego.

Konkurs trwał będzie do 24 września.

Regulamin konkursu

   1. Wydawnictwo św. Macieja Apostoła oraz  Zespół Szkół im. św. Edyty Stein KSW w Lublińcu zapraszają dzieci ze szkół podstawowych oraz ośrodków edukacyjnych z terenu powiatu lublinieckiego, do udziału w konkursie plastycznym pt. „Sacrum Ziemi Lublinieckiej w oczach dziecka”. 
Wakacje to dobry czas na wyjazdy, wędrówki i zwiedzanie różnych ciekawych miejsc. Dlatego zapraszamy dzieci, by wolny czas od nauki wykorzystały także na plastyczne zaprezentowanie religijnego bogactwa, które znajduje się na Ziemi Lublinieckiej. 
2. Przedmiotem pracy plastycznej, wykonanej w dowolnej technice (bez materiałów sypkich), w formacie A4 lub A3, może być kościół (zarówno pokazany wewnątrz jak i zewnątrz), kaplica, przydrożny krzyż czy kapliczka, cmentarz, figury i rzeźby świętych oraz błogosławionych (przykładowo: mural Jana Pawła II w Lublińcu czy w Lisowicach; Szkoła, Muzeum i fontanna Edyty Stein w Lublińcu, ogród „Będziesz miłował, nie hejtował” przy parafii w Lisowicach) oraz inne miejsca i obiekty Ziemi Lublinieckiej o znaczeniu religijnym.
3. Prace powinny być czytelnie opisane: na zewnątrz pracy plastycznej należy podać jej tytuł, bądź, co (kogo) praca przedstawia oraz lokalizację obiektu (miejscowość). Na odwrocie pracy prosimy nakleić kartę zgłoszenia – załącznik nr 1. 
 4. Prace prosimy składać w sekretariacie Zespołu Szkół im. św. Edyty Stein KSW w Lublińcu ul. Piłsudskiego 8 w nieprzekraczalnym terminie do piątku 24 września 2021 r. lub nadesłać pocztą (decyduje data stempla pocztowego).Do pracy należy załączyć wypełnioną zgodę na przetwarzanie danych osobowych RODO – załącznik nr 2. Uwaga: załączniki nr 1 i nr 2 w posiadaniu organizatorów, prosimy o kontakt, przyślemy je.
 5. Powołane przez organizatorów jury oceni prace i przyzna wyróżnienia oraz nagrody. Prace oceniane będą w dwóch kategoriach: 1) klasy I – IV;  2) klasy V- VIII. 
 6. Prace wszystkich laureatów zostaną zaprezentowane podczas wystawy pokonkursowej oraz opublikowane w katalogu-pokłosiu konkursu. Najlepsza praca z każdej kategorii konkursowej zostanie opublikowana w formie pocztówki, którą otrzyma każdy laureat konkursu, a autor najlepszej pracy i jego szkoła otrzymają po 20 pocztówek. O terminie wystawy, połączonej z wręczeniem nagród, szkoły laureatów zostaną powiadomione. 

Karta zgłoszeniowa: 

RODO:

 

Komentarze

Monika89 2021-09-02, 19:27:22
Zgłoś
Poznam miłego Pana
Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Wymagam oczywiście dyskrecji. Kontakt jak i moje zdjęcia możecie zobaczyć na : http://panieonline.pl/monika

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu