Losowanie zwycięzców konkursu „Stop Covid – Szczepimy Się” przeniesione na Rynek

Losowanie zwycięzców konkursu „Stop Covid – Szczepimy Się” przeniesione na Rynek

13 września 2021, godz. 12:44
Udostępnij: Kopiuj link

Jak poinformował Urząd Miejski w Lublińcu, losowanie w ramach konkursu „Stop Covid – Szczepimy Się” w dniu 14.09.2021 r. zostaje przeniesione na Rynek Miejski w Lublińcu na godz. 12:00. Będzie również transmitowane na Miejskim Facebooku.

Wcześniej, losowanie zwycięzców i ogłoszenie wyników miało odbyć się w siedzibie Urzędu Miejskiego w Lublińcu. Jak jednak poinformował Wydział Dialogu Obywatelskiego, zostało ono przeniesione na Rynek Miejski, aby podnieść transparentność oraz umożliwić mieszkańcom wzięcie w nim udziału.

Przypomnijmy, do konkursu mogli zgłaszać się mieszkańcy Gminy Lubliniec, którzy zaszczepili się pierwszą lub drugą dawką szczepionki przeciw covid-19 w okresie od 01.08.2021 r. Do 10.09.2021 r.. Zostało ufundowanych łącznie 5 nagród w postaci rowerów o wartości ok. 2000 zł, które zostaną rozlosowane wśród uczestników konkursu w dniu 14.09.2021 r..

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu