Październikowe propozycje Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu

Październikowe propozycje Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu

1 października 2021, godz. 9:17
Udostępnij: Kopiuj link

Rozpoczął się październik, więc warto przyjrzeć się propozycjom Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu na najbliższe 31 dni. Jest to jednak dopiero początek miesiąca, więc lista planowanych imprez może się jeszcze powiększyć.

W piątek (01.10) oraz w niedzielę (03.10) odbędzie się retransmisja koncertu Andre Rieu i jego Orkiestry Johanna Straussa. „Znowu Razem!” to kinowy koncert zawierający najlepsze fragmenty z poprzednich występów skrzypka. Bilety dostępne są na stronie MDK Lubliniec lub w kasie kina.

W sobotę (02.10) odbędą się obchody 40-lecia „Solidarności” na ziemi lublinieckiej. Wydarzenie rozpocznie się o godz 17.00 od wystawy pamiątek. Następnie odbędzie się spotkanie z działaczami „Solidarności” z Lublińca i innych miejscowości. Zaplanowano również projekcję filmu Andrzeja Musioła. 

W czwartek (07.10) widzów czeka koncert „Bo tu kiedyś będzie Polska”. Widowisko opowiada historię Józefy Liberkowej – mieszkanki Lublińca. W roli Józefy wystąpi gościnnie Maria Matusek. Wydarzenie jest organizowane przez Stowarzyszenie Artystyczne Maskania. 

Oprócz tego, w MDK Lubliniec na październik zaplanowano warsztaty:

  • Kreatywni 60+ // „Guzikowy obraz” ( 05.10, godz. 11.00) i „Ozdobny berecik” (19.10, godz. 11.00)
  • Ceramika dla każdego // Warsztaty (12.10 i 26.10, godz. 17.00)
  • Szydełkomaniacy // Warsztaty (13.10, godz. 17.30)

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu