Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Czy lodowisko w Lublińcu będzie w tym sezonie otwarte?

Czy lodowisko w Lublińcu będzie w tym sezonie otwarte?

12 listopada 2021, godz. 12:06
Udostępnij: Kopiuj link

Pandemia koronawirusa sprawiła, że korzystanie z lodowiska przy bulwarze Franciszka Grotowskiego było w zeszłym sezonie utrudnione. Ślizgawka była zamykana i funkcjonowała zgodnie z zasadami bezpieczeństwa (m.in. ograniczenie liczby osób na tafli). Jak będzie wyglądała sytuacja tej zimy?

W zeszłym sezonie z lodowiska można było korzystać do 1 marca. Było ono jednak w międzyczasie przez pewien okres nieczynne. Na przestrzeni ostatnich lat (nie licząc okresu pandemii) lodowisko było otwierane okolicach 6 grudnia i funkcjonowało już do końca sezonu. 

Co prawda do grudnia zostało jeszcze trochę czasu, jednak już teraz postanowiliśmy zapytać administratora lodowiska, Zarząd Gospodarki Komunalnej, Lokalowej i Ciepłownictwa, czy w tym roku ślizgawka zostanie otwarta. W środę 10 listopada otrzymaliśmy taką odpowiedź:

- Jeśli sytuacja nie ulegnie zmianie , lodowisko będzie otwarte od 06.12.21.

Sytuacja nie jest jeszcze oczywiście w 100% pewna. Wszystko zależy m.in. od rozwoju sytuacji w związku z pandemią koronawirusa. Z informacji wynika jednak, że wstępnie otwarcie lodowiska ma nastąpić „tradycyjnie” w Mikołajki. 

Gdy pojawi się już oficjalna informacja o otwarciu ślizgawki, również o tym poinformujemy.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu