Nauka zdalna i częściowo zdalna w lublinieckich szkołach ponadpodstawowych

Nauka zdalna i częściowo zdalna w lublinieckich szkołach ponadpodstawowych

19 listopada 2021, godz. 14:00
Starostwo Powiatowe w Lublińcu
Udostępnij: Kopiuj link

W związku ze stwierdzeniem zakażenia COVID-19 u nauczycieli pracujących w szkołach, dla których organem prowadzącym jest powiat lubliniecki - decyzją sanepidu - zawieszone zostały zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w niektórych placówkach.

Do dnia 26 listopada całkowicie zawieszono pracę dydaktyczną i wprowadzono naukę zdalną w Zespole Szkół Ogólnokształcąco-Technicznych. Zajęcia częściowo w formie nauki zdalnej prowadzone są natomiast w Zespole Szkół Zawodowych. Podjęta została również decyzja o ograniczeniu funkcjonowania szkół w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Konrada Mańki.

Aktualnie bez zmian funkcjonuje Zespół Szkół Nr 1 im. Adama Mickiewicza, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego oraz Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy.

Sytuacja jest bardzo dynamiczna i w każdej chwili może ulec zmianie.

Liczba zakażeń koronawirusem na dzień 19 listopada w powiecie lublinieckim wyniosła 57. W związku z przyrostem liczby zakażonych rozważa się ponowne otwarcie oddziału covidowego w Szpitalu Powiatowym w Lublińcu.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu