MOPS zaprasza na Świąteczną Zbiórkę Żywności

MOPS w Lublińcu zaprasza na Świąteczną Zbiórkę Żywności

22 listopada 2021, godz. 9:40
MOPS Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lublińcu zwraca się z gorącą prośbą o wsparcie i zaangażowanie w Świąteczną Zbiórkę Żywności organizowaną z Federacją Polskich Banków Żywności, która będzie realizowana w dniach od 26 do 27 listopada 2021r. w następujących sklepach handlowych: „Biedronka” w Galerii Jedenastka, „Biedronka” przy ul. Powstańców Śląskich, „Biedronka” przy ul. Pawła Stalmacha, Kaufland, Lidl.

W wymienionych sklepach, do oznaczonych koszy, przy których będą znajdować się wolontariusze prosimy przekazywać produkty takie jak: konserwy rybne i mięsne, kawa, herbata, olej, mleko, cukier, słodycze.

Zebrane artykuły żywnościowe trafią do najbardziej potrzebujących mieszkańców Lublińca tj. osób starszych, niepełnosprawnych, samotnych, osób bezdomnych i osób żyjących w ubóstwie.

Sprawmy razem, by każdy mieszkaniec naszego miasta mógł bożonarodzeniowy czas przeżyć z godnością i usiąść do świątecznego stołu zastawionego wigilijnymi potrawami.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu