Filiżanki promujące miasto na 750-lecie Lublińca. Gdzie będzie można je nabyć?

Filiżanki promujące Lubliniec na 750-lecie miasta. Gdzie będzie można je nabyć?

3 grudnia 2021, godz. 8:56
graf. UM Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Urząd Miejski w Lublińcu ogłosił wcześniej zapytanie ofertowe na wykonanie oraz dostarczenie 300 sztuk filiżanek ze spodkiem w opakowaniu kartonowym. Filiżanki mają być jednym z materiałów promocyjnych na zbliżający się jubileusz 750-lecia Miasta Lubliniec. Oferta została już wybrana. Pojawiło się jednak pytanie, gdzie filiżanki będą dostępne?

Filiżanki mają być wykonane z porcelany z połyskiem. Znajdzie się na nich logo Lublińca na 750-lecie miasta (zdjęcie). Będą w kolorze białym, a ich pojemność będzie wynosiła 250-400 ml. 

Na stronie Urzędu Miejskiego w zakładce ‘Pytania do burmistrza’ pojawiło się pytanie, jak będzie można wejść w posiadanie tej filiżanki? Z odpowiedzi wynika, że prawdopodobnie będzie ona dostępna w Galerii pod Glinianym Aniołem:

Urząd Miejski nie może sprzedawać materiałów promocyjnych. Zwrócę się natomiast do Pani Dyrektor Miejskiego Domu Kultury, aby filiżankę z okazji 750-lecia Miasta Lublińca można było zakupić w Galerii pod Glinianym Aniołem – napisał burmistrz Lublińca Edward Maniura.

W ogłoszeniu znajdował się również załącznik, w którym możemy zobaczyć, jak ma wyglądać filiżanka.

Galeria: Filiżanka na 750-lecie Lublińca

Graf. UM Lubliniec Graf. UM Lubliniec Graf. UM Lubliniec Graf. UM Lubliniec
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu