Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Przed nami 13. Bieg Mikołajkowy

Przed nami 13. Bieg Mikołajkowy

16 grudnia 2021, godz. 8:23
graf. WKB Meta Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Już 19 grudnia odbędzie się kolejna, 13. edycja Biegu Mikołajkowego. Przygotowano dwie trasy: 5 km dla dorosłych i 1 km dla dzieci. Wśród zawodników mile widziane będą czapki mikołajkowe lub stroje Mikołaja.

Bieg odbędzie się 19 grudnia 2021 r.. O godzinie 12.00 wystartuje bieg główny pań, a 15 minut później pobiegną panowie. Trasa biegu głównego wynosi 5 km. Linia startu i mety będzie się mieścić przy Leśniczówce Lubliniec (obok obwodnicy miasta Lubliniec). Wcześniej odbędą się starty biegów dla dzieci: o 11.15 dziewczynki, o 11.30 chłopcy. Trasa biegu dla dzieci wynosi 1 km.

Bieg jest otwarty dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić czas wolny na świeżym powietrzu, a także poprzez swoją aktywność pomóc innym. W tym roku dochód z wpisowego przeznaczony będzie na cel charytatywny. 

Zawodnik musi wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.zmierzymyczas.pl (również dzieci). Ze względu na nieprzewidywalną sytuację epidemiologiczną uiszczenie opłaty startowej oraz podpisanie oświadczenia odbywać się będzie w dniu zawodów w biurze (w przypadku osób niepełnoletnich, oświadczenie podpisuje rodzic lub opiekun). 

Na starcie i podczas biegu mile widziane będą czapeczki mikołajkowe, czerwone koszulki i stroje Mikołaja. Najciekawszy strój będzie nagrodzony. 

Zakończenie 13. Biegu Mikołajkowego wraz z dekoracją nastąpi o godzinie 13.15. Dekoracje dzieci nastąpią bezpośrednio po biegu. Wszystkie osoby startujące otrzymają medale. Limit uczestników to 250 osób dorosłych i 100 dzieci.

Organizatorem biegu jest Wojskowy Klub Biegacza Meta. Biuro zawodów mieści się w Leśniczówce Lubliniec. Będzie otwarte 19 grudnia w godz. 9.00-11.30. Szczegółowe informacje wraz z regulaminem biegu można znaleźć na stronie wkbmeta.pl

Trasa biegu:  https://www.traseo.pl/trasa/bieg-mikolajkowy

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu