Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Powtórka „Żabnicy” w MDK Lubliniec

Powtórka „Żabnicy” w MDK Lubliniec

25 kwietnia 2024, godz. 7:37
Lubliniec.info
Udostępnij: Kopiuj link

W Miejskim Domu Kultury w Lublińcu, 24 kwietnia, kolejny razy wystawiono spektakl „Żabnica” w wykonaniu młodych artystów MDK. Przedstawienie podejmuje tematykę hejtu, przemocy, nienawiści oraz ich wpływu na życie młodego człowieka. 

Usłyszeliśmy wzruszające piosenki i zobaczyliśmy niesamowity talent młodych aktorów. Spektakl poruszał ważną tematykę, wszechobecnego hejtu, agresji oraz przemocy. Z tak wieloma problemami muszą często zmagać się młodzi ludzie i bardzo często niestety walka z tymi ,,demonami'' jest walką w pojedynkę... W pędzie życia nie mamy czasu na to, by dostrzec czające się kłopoty i okazać wsparcie w trudnych chwilach osobom, które tak bardzo tego potrzebują ... Reagujmy na zło i nie bądźmy obojętni na ludzką krzywdę… – podsumowuje MDK Lubliniec.

Za scenariusz i reżyserię spektaklu odpowiedzialna jest Agnieszka Raj-Kubat. Wokalnie aktorów przygotowała Katarzyna Suchara. Szymon Michlewicz-Sowa odpowiedzialny był za choreografię. 

Spektakl „Żabnica” został wystawiony już po raz drugi. Jego premiera miała miejsce 18 maja ubiegłego roku. Tak jak poprzednio, tak i teraz przedstawienie zgromadziło w sali widowiskowej wielu widzów.

Galeria: Powtórka spektaklu "Żabnica" w MDK Lubliniec

Powtórka spektaklu Powtórka spektaklu Powtórka spektaklu Powtórka spektaklu
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu