Wielkanocna Pisanka – warsztaty plastyczne

„Wielkanocna Pisanka” – warsztaty plastyczne

8 kwietnia 2022, godz. 12:07
plakat: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu
Udostępnij: Kopiuj link

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu zaprasza dzieci w wieku od 8 lat oraz młodzież na warsztaty plastyczne Vedic Art malowanie emocjami – „Wielkanocna Pisanka”.

Warsztaty z malowania intuicyjnego to nie tylko miłe i kreatywne spędzanie czasu, możliwość realizacji różnorodnych pomysłów artystycznych i ogrom pozytywnych emocji, ale także rozwijanie zdolności i cech osobowościowych, przydatnych później w szkole oraz w dorosłym życiu. Jest to okazja do znalezienia się w nowej stymulującej sytuacji, wyrażenia emocji, poznania swoich możliwości artystycznych i manualnych, a także znalezienia nowego sposobu pozawerbalnej komunikacji, poprzez aktywne malowanie z ludźmi z różnych grup społecznych i wiekowych – zapowiada Lubiteka.

Warsztaty odbędą się w sobotę 9 kwietnia w godz. 11.00-13.00. Poprowadzi jest Klaudia Madura. Zajęcia są bezpłatne, jednak liczba miejsc jest ograniczona do 25 osób. Decyduje kolejność przyjścia.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu