Policjanci poszukują właściciela roweru

Policjanci poszukują właściciela roweru

27 kwietnia 2022, godz. 9:51
KPP Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Koszęcinie poszukują właściciela roweru, który został odnaleziony w dniu 25 kwietnia 2022 r. w rejonie wiaduktu kolejowego w Koszęcinie. O kontakt proszone są również osoby, które rozpoznają przedstawiony na zdjęciu rower lub posiadają informacje na temat jego właściciela. Informacje można przekazywać telefonicznie pod nr tel. 47 85 835 30 lub 47 858 32 55.

25 kwietnia br. na parkingu w rejonie wiaduktu kolejowego w Koszęcinie odnaleziono przedstawiony na zdjęciu rower, typ górski, w kolorze czerwonym i szarym. Policja prosi właściciela o kontakt osobisty lub telefoniczny w celu odebrania swojej własności oraz ustalenia okoliczności utracenia jednośladu. 

Wszystkie osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu właściciela odnalezionego roweru proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Posterunku Policji w Koszęcinie pod nr. tel. 47 858 35 30 lub Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu pod numerem telefonu 47 85 832 55.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu