Niesamowita zabawa w tunelu aerodynamicznym. Na czym polega ta atrakcja?

Niesamowita zabawa w tunelu aerodynamicznym. Na czym polega ta atrakcja?

6 maja 2022, godz. 7:50
Materiał zewnętrzny
Udostępnij: Kopiuj link

Poszukiwacze przygód i miłośnicy adrenaliny z pewnością bardziej ucieszą się z możliwości doświadczenia czegoś nowego niż z materialnych prezentów. Jedną z atrakcji, która może spodobać się wielu osobom jest lot w tunelu aerodynamicznym. Możliwość swobodnego poruszania się w powietrzu jest z jednej strony bezpieczna, z drugie zaś może być niepowtarzalnym doznaniem. To świetna alternatywa dla tych, którzy boją się skoku ze spadochronem i swobodnego spadania.

Wszystko, co musisz wiedzieć o locie w tunelu 

Zanim jednak zdecydujesz się na tę przygodę lub kupisz komuś z najbliższych to doświadczenie na stronie https://www.prezentzycia.pl/pl/o/tunel-aerodynamiczny zapoznaj się z tym, jak to wygląda, aby wiedzieć, czy jest to coś dla Ciebie. Podczas pobytu w tunelu aerodynamicznym na ograniczonej przestrzeni zostaje wytworzony strumień powietrza o dosyć dużym natężeniu. Pozwala on na swobodne poruszanie się w powietrzu. Z uwagi na to, że tunel aerodynamiczny nie jest zbyt duży nie ma ryzyka, że ktoś poszybuje w nieznanym kierunku. 

Dodatkowym zabezpieczeniem jest założenie specjalnego ochronnego kombinezonu oraz kasku i gogli. Jest to wystarczające, aby uchronić ciało przed obrażeniami. Wszystko to sprawia, że cała zabawa jest całkowicie bezpieczna dla zdrowych, dorosłych osób. Dlatego jest to gratka dla tych, którzy chcą przeżyć niesamowitą przygodę, ale niekoniecznie chcą doświadczyć skoku spadochronowego.

Czy do lotu trzeba się specjalnie przygotowywać? 

Decydując się na lot tunelem aerodynamicznym pozwala wykonać w powietrzu różne ewolucje. Wszystko odbywa się pod okiem doświadczonego instruktora nie ma więc ryzyka, że coś pójdzie nie tak. Udziela on niezbędnych instrukcji oraz dba o bezpieczeństwo uczestników. Do samego lotu nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Należy jednak pamiętać, że w tunele aerodynamiczne emitują spory pęd powietrza i generują duży hałas. Należy zatem założyć wygodny strój oraz związać włosy. 

Przeciwskazaniem do lotu w tunelach aerodynamicznych jest duża otyłość, ciąża, choroby psychiczne, problemy z kręgosłupem oraz stan po udarze lub zawale serca. Ten oryginalny prezent można zrealizować w kilku miastach w Polsce. Należy tylko z wyprzedzeniem zarezerwować termin lotu i można oddać się wyśmienitej zabawie. Jeśli zastawiasz się ile kosztuje lot to cena atrakcji może Cię pozytywnie zaskoczyć. Jest ona zazwyczaj niższa niż chociażby skok ze spadochronem. Warto zatem doświadczyć tego niesamowitego przeżycia.

Komentarze

Cisza wyborcza!
Dodawanie komentarzy zostało zablokowane.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu