Majka Jeżowska i młodzi artyści wystąpili na Stadionie Miejskim w Lublińcu [ZDJĘCIA]

Majka Jeżowska i młodzi artyści wystąpili na Stadionie Miejskim w Lublińcu [ZDJĘCIA]

6 czerwca 2022, godz. 8:43
Udostępnij: Kopiuj link

Te wydarzenia zostaną zapamiętane na długo. W niedzielę 5 czerwca zakończył się trwający 3 dni Kulturalny Stadion Miejski. W godzinach popołudniowych na scenie mogliśmy obejrzeć program artystyczny Miejskiego Domu Kultury oraz gwiazdę dnia – Majkę Jeżowską.

W trakcie minionego weekendu wiele się działo na Stadionie Miejskim. W niedzielę 5 czerwca odbył się jubileuszowy bieg, ułożono żywy napis „750” na murawie stadionu, a dzieci brały udział w turniejach piłki nożnej. 

Po południu na scenie wystąpili artyści sekcji wokalno-tanecznych oraz mażoretki „Szafir”. Wspólnie zaśpiewano i odtańczono także do układu choreograficznego piosenki „Moje miasto”. W międzyczasie można było korzystać również z innych atrakcji rozstawionych na terenie festynu.

O godz. 17.00 na scenie pojawiła Majka Jeżowska wraz ze swoim zespołem. Pod sceną zgromadziły się zarówno dzieci, jak i dorośli. Na koncercie mógł się bawić więc każdy.

To jednak jeszcze nie koniec wydarzeń. Już w czwartek 9 czerwca rozpoczynają się Dni Lublińca, w trakcie których również odbędą się koncerty, festyny, konkursy i wiele innych atrakcji. Plan >TUTAJ<

W galerii zamieszczamy kilka zdjęć z występów najmłodszych artystów oraz z koncertu Majki Jeżowskiej.

Galeria: Młodzi artyści i Majka Jeżowska na Stadionie Miejskim

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu