Roksana Węgiel, Kamil Bednarek i… Jezus Chrystus! Festiwal Życia w Kokotku startuje już za dwa tygodnie

Roksana Węgiel, Kamil Bednarek i... Jezus Chrystus! Festiwal Życia w Kokotku startuje już za dwa tygodnie

20 czerwca 2022, godz. 12:11
inf. pras. NINIWA
Udostępnij: Kopiuj link

Już za dwa tygodnie startuje Festiwal Życia – największe chrześcijańskie wydarzenie plenerowe dla młodzieży na Śląsku. Odbędzie się od 4 do 10 lipca pod hasłem „Ja?”. Postacią, na której oparta będzie treść tegorocznej edycji, jest Maryja. Uczestnicy będą odkrywać siebie, podążając śladami Jej pięknego, ale i pełnego trudności życia na ziemi – informują organizatorzy. 

W programie festiwalu znalazły się m.in. codzienne Msze i nabożeństwa, konferencje, warsztaty, całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu, wieczór uwielbienia, ekstremalny Bieg Festiwalowicza oraz koncerty. W tym roku na scenie wystąpią Roksana Węgiel, Luxtorpeda, Kamil Bednarek i TAU.

Trwa rejestracja na wydarzenie. Tylko do środy 22 czerwca do 23:59 można zapisywać grupy oraz obowiązują niższe ceny pakietów. Szczegóły i zapisy na stronie www.festiwalzycia.pl.

Od 2018 roku na Festiwal Życia do Kokotka przyjeżdża nawet 1000 młodych ludzi. Wydarzenie skierowane jest głównie dla osób w wieku 16–35 lat oraz dla rodzin z dziećmi. W festiwalu można wziąć udział indywidualnie lub przyjechać ze zorganizowaną grupą. Oprócz pakietów tygodniowych dostępne są również wejściówki jednodniowe i wieczorne.

Festiwal organizowany jest przy współpracy pięciu diecezji województwa śląskiego i Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej. Od tego roku w organizację włączają się dodatkowo archidiecezja wrocławska i diecezja opolska.


Jak było rok temu? Zdjęcia w gelerii

Hymn Festiwalu Życia 2022:

Galeria: Festiwal Życia 2021

nadesłane: NINIWA nadesłane: NINIWA nadesłane: NINIWA nadesłane: NINIWA nadesłane: NINIWA
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu