Reprezentacja Polski U16 wygrywa na Stadionie Miejskim w Lublińcu

25 sierpnia 2022, godz. 13:05
L-c.info
Udostępnij: Kopiuj link

To był kolejny dzień piłkarskich emocji w Lublińcu. Na Stadionie Miejskim reprezentacja Polski U16 wygrała drugi mecz towarzyski z rówieśnikami z Irlandii Północnej. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0.

Mecz rozpoczął się bardzo korzystnie dla Polski. Już w 6 minucie grający z numerem 7 Adrian Przyborek umieścił piłkę w bramce rywala.

Chwilę później, w 12 minucie meczu, Polscy piłkarze nie mieli już tyle szczęścia. Nie udało się bowiem wykorzystać podyktowanego przez sędziego rzutu karnego. Była to druga nietrafiona „jedenastka” Polaków w trakcie dwumeczu towarzyskiego w Lublińcu.

W trakcie całego spotkania oba zespoły miały wiele okazji do umieszczenia piłki w siatce. Polacy zrobili to nawet trzy razy, jednak tylko jedna bramka została uznana. Pozostałe dwie były bowiem strzelone po spalonym.

Pierwszy mecz z Irlandią Północną Polska rozegrała we wtorek 23 sierpnia. Wtedy spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Po dzisiejszej wygranej 1:0 łączny wynik dwumeczu wynosi 2:1 dla Polski.

Drugi mecz Polska – Irlandia Północna U16 w Lublińcu Drugi mecz Polska – Irlandia Północna U16 w Lublińcu Drugi mecz Polska – Irlandia Północna U16 w Lublińcu Drugi mecz Polska – Irlandia Północna U16 w Lublińcu Drugi mecz Polska – Irlandia Północna U16 w Lublińcu