Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Komunikat Starostwa Powiatowego w sprawie sytuacji energetycznej

Zarząd Powiatu spotkał się przedstawicielem przedsiębiorstwa ciepłowniczego

26 września 2022, godz. 14:20
źródło: Starostwo Powiatowe w Lublińcu, zdj. ilustr.
Udostępnij: Kopiuj link

Zamieszczamy wiadomość zamieszczoną przez Starostwo Powiatowe w sprawie sytuacji energetycznej:

"W związku z bardzo trudną sytuacją energetyczną, która – oprócz indywidualnych odbiorców – dotyka również placówki publiczne, pacjentów szpitala powiatowego, uczniów i pensjonariuszy domów pomocy społecznej odbyło się spotkanie Zarządu Powiatu w Lublińcu, który był reprezentowany przez starostę Joachima Smyłę i wicestarostę Tadeusza Koninę z przedstawicielem przedsiębiorstwa ciepłowniczego U&R Calor Sp. z.o.o. – Janem Springwaldem.  

W trakcie spotkania omówiono bieżącą sytuację związaną z dostawami ciepła przez firmę U&R Calor Sp. z.o.o. w placówkach publicznych w związku z niskimi temperaturami.

Przedstawiciel firmy U&R Calor Sp. z.o.o. poinformował Zarząd Powiatu, że firma podejmuje wszystkie możliwe działania, aby zapewnić regularne dostawy ciepła. W wyniku tych działań jeszcze dzisiaj w w/w placówkach zostanie uruchomione ogrzewanie."

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu