Reklama Lubliniec Info
Broadway w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu

Broadway w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu

29 listopada 2022, godz. 11:18
inf. pras. MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Broadway na scenie Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu! 19 stycznia 2023 roku odbędzie się widowisko muzyczne: „Rewia Musicalowa. Broadway Show” w wykonaniu artystów Teatru Muzycznego Orpheum Nairy Ayvazyan.

Wspaniałe muzyczne widowisko z udziałem solistów, szczudlarzy i rewii tanecznej Teatru Muzycznego Orpheum Nairy Ayvazyan zawita do Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu. Usłyszymy niezapomniane przeboje z musicali, takich jak „Upiór w operze'', „Chicago'', „Skrzypek na dachu'', „Cabaret'' czy „Moulin Rouge''. Będzie to niezwykła, nawet nieco szalona podróż po Broadwayu.

„Zdradzieckie tango na szczudłach z zapierającym dech finałem, uwodzicielski charlestone, frywolny kankan, niezapomniane kreacje Franka Sinatry, Lizy Minelli i Marylin Monroe to zaledwie kilka atrakcji tego wieczoru” - zapewniają organizatorzy wydarzenia.

Naira Ayvazyan jest założycielką Teatru Muzycznego Orpheum. Pochodzi z Armenii, od 28 lat mieszka w Gliwicach. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną II stopnia w Gliwicach i Prywatną Szkołę Operową Aleksandra Teligi. Brała udział w licznych festiwalach i konkursach wokalnych. Współpracowała z wieloma instytucjami muzycznymi w Polsce, m.in. Gliwickim Teatrem Muzycznym.

W widowisku wystąpi Grupa Teatralna „Galimatias", której członkowie znani są najmłodszym Lublińczanom jako animatorzy dobrej zabawy: Teodor i Klementyna. W „Broadway Show” zobaczymy ich nowe, zaskakujące oblicze. Zatańczą również uczennice Szkoły Sztuki Tańca Ramada w Opolu. Zapraszamy 19 stycznia 2023 roku o godz. 18.30. Bilety w cenie 60 zł do nabycia na stronie www.bilety.mdk.lubliniec.pl i w kasie MDK od godz. 15.00.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu