Nowy repertuar Kina „Karolinka”. Co zobaczymy w styczniu?

Nowy repertuar Kina „Karolinka”. Co zobaczymy w styczniu?

28 grudnia 2022, godz. 8:07
Lubliniec.info, MDK Lubliniec/ plakat: MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Już za kilka dni będziemy świętować nadejście nowego roku. Lublinieckie Kino „Karolinka” rozpocznie go ze świeżym repertuarem. Pierwszy seans już 2 stycznia. Z dokładnymi datami i godzinami seansów można zapoznać się w dziale Kino. Poniżej zamieszczamy zwiastuny filmów, które będzie można obejrzeć w styczniu.

Uwolnić Polly (2-3, 6-7 stycznia)

gatunek: Familijny

Niezwykła przyjaźń dziesięcioletniej dziewczynki i cyrkowego kucyka dla obojga okaże się początkiem fascynującej przygody.

Avatar: Istota wody (2-3, 6-7, 8 stycznia)

gatunek: Sci- fi

Pandorę znów napada wroga korporacja w poszukiwaniu cennych minerałów. Jack i Neytiri wraz z rodziną zmuszeni są opuścić wioskę i szukać pomocy u innych plemion zamieszkujących planetę.

Prorok (9-10 stycznia)

gatunek: Biograficzny/ Obyczajowy

Prymas jest przywódcą duchowym i wizjonerem, który pertraktuje z władzami komunistycznymi, by wynegocjować więcej praw dla Kościoła i uciemiężonego narodu. Pozorne porozumienie zmienia się w cichą wojnę, walkę o wolność religijną i godność człowieka.

Przytul mnie. Poszukiwacze miodu (9-10, 15 stycznia)

gatunek: Animacja

Gdzie się podział cały miód?! Mały Miś marzy o słodkim urodzinowym torcie, jednak zapasy ulubionego przysmaku przepadły. Wspólnie z Tatą Misiem wyruszają do Złotej Krainy, aby zdobyć najważniejszy składnik ciasta. Na rozbrykanego Misia i ostrożnego Tatę czeka wielka przygoda!

Gwiazdka Klary Muu (16-17 stycznia)

gatunek: Animacja

Klara Muu zamierza spędzić pierwsze święta na farmie swojego ojca, odkrywa że nie przywiązuje on wagi do zwyczajów i obrzędów. Z pomocą Elfa Klara wprowadza w Cattle Hill świąteczny nastrój, który udziela się wszystkim.

Śubuk (16-17 stycznia)

gatunek: Dramat

Historia matki autystycznego chłopca, której walka z biurokracją oraz ludzką bezdusznością doprowadziły do istotnych zmian w polskim systemie edukacji.

Fabelmanowie (20-24 stycznia)

gatunek: Dramat

Steven Spielberg wraca do czasów swojego dzieciństwa, by opowiedzieć o dorastaniu Sammy’ego Fabelmana, wrażliwego nastolatka, wielkiego miłośnika kina i poczatkującego filmowca. Sammy przypadkiem poznaje dramatyczną rodzinną tajemnicę i odkrywa przy okazji, że kino w niezwykły sposób pomaga nam odkrywać prawdę o naszych bliskich i o nas samych.

Mumie (20-24, 27-28, 30-31 stycznia)

gatunek: Animacja/ Komedia/ Przygodowy

Trzy egipskie mumie przypadkowo wkraczają do współczesnego świata.

Bella i Sebastian: Nowe pokolenie (27 stycznia)

gatunek: Familijny/ Przygodowy

Wielki powrót familijnej serii o przyjaźni psa i dziecka – Belli i Sebastiana. Dziesięcioletni chłopiec niechętnie spędza wakacje w górach u babci i cioci. Jego głównym obowiązkiem jest pomoc w owczarni, ale takie zadanie mało ekscytuje chłopca wychowanego w dużym mieście. Kiedy jednak poznaje suczkę Bellę, wielkiego, puchatego psa pasterskiego, postanawia uratować ją z rąk podłego właściciela. Sebastian jest gotów zrobić wszystko, aby ochronić swoją psią przyjaciółkę, dzięki czemu przeżyje najbardziej szalone lato w swoim życiu.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu