Słoneczny Lubliniec II

Słoneczny Lubliniec II – odbędą się inspekcje na posesji mieszkańców

15 czerwca 2023, godz. 7:38
źródło: UM Lubliniec / zdj. ilustr.
Udostępnij: Kopiuj link

Zakończono nabór deklaracji udziału w projekcie „Dostawa i montaż odnawialnych źródeł energii dla mieszkańców Gminy Lubliniec”. Aktualnie trwa weryfikacja formalna złożonych dokumentów. Na posesji mieszkańców, którzy przeszli pozytywną weryfikację kryteriów formalnych, odbędzie się inspekcja terenowa.

Inspekcja odbędzie się w dniach 19-30 czerwca. Od 15 czerwca pracownicy firmy PERSEM Sp. z o.o., kontaktują się telefonicznie w celu umówienia terminu. Koszt inspekcji ponosi uczestnik, na podstawie umowy, którą zawiera z firmą (rozliczenie w formie przelewu). 

  • Instalacja fotowoltaiczna/ magazyn energii - 86,10 zł brutto  (+150 zł brutto dla zainteresowanych opracowaniem technicznym),
  • Pompa ciepła c.w.u. - 86,10 zł brutto  (+150 zł brutto dla zainteresowanych opracowaniem technicznym),
  • Pompa ciepła c.o. / wraz z c.w.u. - 386,10 zł brutto  86,10 zł brutto inspekcja terenowa + 300 zł brutto OZC).

Pracownicy firmy PERSEM Sp. z o.o., posiadają imienne upoważnienia wystawione przez Burmistrza Miasta Lubliniec. Publikacja listy zakwalifikowanych uczestników nastąpi do 28 lipca.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu