Spotkanie edukacyjne z Nadleśnictwem Lubliniec [ZDJĘCIA]

Spotkanie edukacyjne z Nadleśnictwem Lubliniec [ZDJĘCIA]

11 lipca 2023, godz. 10:08
nadesłane: Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Las i jego otoczenie pełne jest sekretów i tajemnic. W środę 5 lipca w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury pracownicy Nadleśnictwa Lubliniec Sandra Baran i Tobiasz Czuratis poprowadzili prelekcję ekologiczną pt. „Leśnik – rodzic lasu”. Zgromadzeni z dużym zaciekawieniem słuchali wykładu. 

Na początek uczestnicy dowiedzieli się jak wygląda praca leśnika, jakie związane są z tym obowiązki, na jakie obszary podzielone są tereny leśne. Zobaczyć mogli również eksponaty kory drzew różnych gatunków oraz rozwiązać quizy i zagadki, które zawarte były w przygotowanych materiałach edukacyjnych. Prowadzący z chęcią odpowiedzieli na wszystkie nurtujące pytania. 

Dziękujemy za poprowadzenie prelekcji i popołudnie, podczas którego dowiedzieliśmy się tylu interesujących rzeczy. Pracownicy Nadleśnictwa Lubliniec z zaangażowaniem i pasją opowiadali o lesie, naturze i swojej pracy. Każdy z uczestników spotkania otrzymał pamiątkowe gadżety i broszurki. Spotkanie odbyło się w ramach „Wakacji z MDK - „Kultura na zdrowie”.  

Galeria: Spotkanie edukacyjne z Nadleśnictwem Lubliniec

Spotkanie edukacyjne z Nadleśnictwem Lubliniec / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec Spotkanie edukacyjne z Nadleśnictwem Lubliniec / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec Spotkanie edukacyjne z Nadleśnictwem Lubliniec / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec Spotkanie edukacyjne z Nadleśnictwem Lubliniec / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec Spotkanie edukacyjne z Nadleśnictwem Lubliniec / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu