Miejska Orkiestra Dęta Lubliniec podbiła serca publiczności w Olsztynie!

Miejska Orkiestra Dęta Lubliniec podbiła serca publiczności w Olsztynie!

17 lipca 2023, godz. 12:30
nadesłane: Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

W pełną słońca niedzielę 16 czerwca Miejska Orkiestra Dęta Lubliniec pod batutą Bartłomieja Pięty uświetniła VII Festiwal Wina i Sztuki w Olsztynie. Orkiestra zaprezentowała się przed zgromadzoną publicznością w utworach z repertuaru grupy Bee Gees. Brawom nie było końca! 

To, że są ludźmi z pasją i ogromnym talentem udowadniają na każdym kroku. Gdziekolwiek się nie pojawią, publiczność zawsze przyjmuje ich z entuzjazmem, a występy kończą się bisami i owacjami na stojąco! Tak było i tym razem. Razem z wokalistami Marcinem Jajkiewiczem, Michałem Grobelnym i Marcinem Staszkiem, którzy zaśpiewali głosem legendarnych braci Gibbów, oczarowali zgromadzonych na koncercie podczas VII Festiwalu Wina i Sztuki w Olsztynie. 

Organizatorem wydarzenia była Gmina Olsztyn oraz Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie. Dziękujemy za zaproszenie. To było wspaniałe lipcowe popołudnie! Gorące nie tylko ze względu na pogodę, ale przede wszystkim było to popołudnie pełne muzycznych wrażeń! Gratulujemy udanego występu! 

Galeria: Miejska Orkiestra Dęta Lubliniec wystąpiła na VII Festiwalu Wina i Sztuki w Olsztynie

Miejska Orkiestra Dęta Lubliniec wystąpiła na VII Festiwalu Wina i Sztuki w Olsztynie / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec Miejska Orkiestra Dęta Lubliniec wystąpiła na VII Festiwalu Wina i Sztuki w Olsztynie / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec Miejska Orkiestra Dęta Lubliniec wystąpiła na VII Festiwalu Wina i Sztuki w Olsztynie / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec Miejska Orkiestra Dęta Lubliniec wystąpiła na VII Festiwalu Wina i Sztuki w Olsztynie / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec Miejska Orkiestra Dęta Lubliniec wystąpiła na VII Festiwalu Wina i Sztuki w Olsztynie / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu