Wernisaż wystawy Katarzyny Kędzi „Pouring – obrazy wylewane” [ZDJĘCIA]

Wernisaż wystawy Katarzyny Kędzi „Pouring – obrazy wylewane” [ZDJĘCIA]

28 lipca 2023, godz. 8:15
Lubliniec.info, MDK Lubliniec / zdj. Lubliniec.info
Udostępnij: Kopiuj link

W czwartek 27 lipca w holu Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu otwarto nową wystawę – „Pouring – obrazy wylewane” autorstwa Katarzyny Kędzi. Zaprezentowane prace są pełne barw, zachęcają do interpretacji i obserwacji mieszania się kolorów.

Autorka wystawy jest absolwentką Zespołu Szkół Artystyczno-Projektowych w Tarnowskich Górach z tytułem Technika Plastyka oraz absolwentką Uniwersytetu Humanisto-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie, wydziału Pedagogicznego, ze specjalizacją Pedagogika Opiekuńcza z Resocjalizacją. 

Katarzyna Kędzia poznała technikę pouringu podczas rozwijania swojej pasji, którą zajmuje się od najmłodszych lat – mowa oczywiście o malowaniu. Pouring jest sposobem tworzenia obrazów poprzez rozlewanie farb. Efekty, które można uzyskać są bardzo interesujące, a przykładem tego są niewątpliwie prace wystawione w holu MDK Lubliniec. Podczas wernisażu, autorka wystawy oprowadziła przybyłych gości i wyjaśniła jak powstawały poszczególne obrazy.

Kasia, pełna energii i dobrego humoru. Gratulujemy wystawy! Odnalazłaś swoją artystyczną drogę. Twoje obrazy są niepowtarzalne, niecodzienne i interesujące! Pouring zachwycił dzisiaj wszystkich zgromadzonych w holu Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu. Życzymy dalszego rozwoju, podejmuj kolejne wyzwania i stale twórz obrazy tak piękne jak te, które można było zobaczyć podczas wernisażu! – podsumowuje otwarcie wystawy MDK Lubliniec.

Wystawę można oglądać do 27 sierpnia. Zapraszamy!

Galeria: Wernisaż wystawy Katarzyny Kędzi „Pouring – obrazy wylewane”

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu