Dzień Baniek Mydlanych i Dzień Kolorów w Lublińcu

Dzień Baniek Mydlanych i Dzień Kolorów w Lublińcu

8 sierpnia 2023, godz. 10:25
Lubliniec.info, źródło: wydarzenia Facebook / zdj. Marcin Dampc, pexels.com
Udostępnij: Kopiuj link

Już w najbliższy piątek 11 sierpnia na bulwarze Grotowskiego w Lublińcu odbędzie się Dzień Baniek Mydlanych i Dzień Kolorów. 

Dzień Baniek Mydlanych ze Smokiem Edziem

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 16:00. Dla uczestników przygotowano m.in. nieograniczoną ilość darmowego płynu, bańkowe akcesoria, zamykanie w bańce mydlanej, dmuchane zamki, konkursy z nagrodami, kolorowe słodkości i wiele innych. Atrakcją dla najmłodszych będzie również spotkanie ze Smokiem Edziem.

Dzień Kolorów

Według zapowiedzi, o godz. 18:00 rozpocznie się Dzień Kolorów. Przygotowano: wyrzutnie proszków holi, darmowy zamek dmuchany (dla dzieci do lat 8), kolorowe łakocie czy konkursy z nagrodami. Obowiązuje zakaz wstępu z własnymi kolorowymi proszkami na teren imprezy. Proszki używane przez organizatorów mają odpowiednie certyfikaty, atesty, są całkowicie bezpieczne i łatwo spierają się z odzieży – czytamy w zapowiedzi.

Komentarze

K
Kkk 9 sierpnia 2023, godz. 10:54
Zgłoś

Wszystko pięknie i ładnie tylko proszki kosztują JEDYNE 20 zł za sztukę…. Ciekawe kto na tym BEZPŁATNYM spotkaniu musi jeszcze zarobić … żenada

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu