Do szalonej zabawy pełnej humoru porwie was Maestro Andre Rieu!

Do szalonej zabawy pełnej humoru porwie was Maestro Andre Rieu!

18 sierpnia 2023, godz. 12:29
nadesłane: Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

W piątek 18 sierpnia o godzinie 18:00 w Kinie „Karolinka” odbędzie się retransmisja letniego koncertu z Maastricht, rodzinnego miasta holenderskiego skrzypka - Andre Rieu. „Love is all around. Miłość mieszka pośród nas” będzie to koncert, na którym nie zabraknie przebojów muzyki klasycznej i rozrywkowej. Retransmisje odbywać się będą również 31 sierpnia o godzinie 18:00 oraz 14 września o godzinie 18:00. 

Czy było Wam tęskno za waszym ulubionym skrzypkiem André Rieu? Zobaczcie więc na wielkim ekranie najnowszy show króla walca! „Miłość mieszka pośród nas” jest 11. koncertem plenerowym maestra z Maastricht, którym mogą się cieszyć widzowie kinowi całego świata. Tytuł tego wieczoru nawiązuje do znanego przeboju „Love Is All Around”. Słyszeliśmy go choćby w filmie „Cztery wesela i pogrzeb”, w wykonaniu Wet Wet Wet.

Sam André tak wyjaśnia wybór takiego właśnie tytułu: „Miłość jest muzyką naszych serc. Nie zna granic. To najwspanialsza forma ekspresji emocji i najpiękniejsza melodia, jaką możemy zagrać w życiu. Życzę Wam wszystkim dużo miłości i pięknej muzyki. Mam też nadzieję, że tegoroczny koncert z Maastricht przyniesie Wam wiele radości i czułości podczas oglądania go w kinie”. Czyż nie jest to najlepsza rekomendacja, by właśnie tak spędzić w kinie cudowny czas ze swoimi bliskimi?

Na ten szalony i pełen humoru koncert złożą się, jak zwykle, przeboje operetkowo-musicalowe, walce, polki i marsze Johanna Straussa, a także znane standardy rozrywkowe. Wystąpi również założona ponad 30 lat temu przez André Orkiestra Johanna Straussa, chór gospel, soliści oraz wyjątkowi goście. Kto wie, kogo maestro zaprosił tym razem? Przekonajmy się o tym wspólnie przed wielkim ekranem!

Bilety dostępne na stronie www.bilety.mdk.lubliniec.pl i w kasie MDK od godz. 15.00.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu