Wyjątkowi artyści zapraszają na wystawę

Wyjątkowi artyści zapraszają na wystawę

5 września 2023, godz. 9:04
nadesłane: Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

W czwartek 21 września o godzinie 11:00 w holu Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu odbędzie się wernisaż wystawy prac uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej, które odbywają się w Domu Pomocy Społecznej w Lublińcu przy ulicy Kochcickiej 14. Na wystawie zobaczyć będzie można prezentacje pracowni: plastycznej, stolarskiej, gospodarstwa domowego, gaftu, instrumentalnej, teatralnej, ceramicznej, edukacyjnej, biurowej i krawieckiej.

Prace uczestników pracowni są wyjątkowe, niepowtarzalne, ale przede wszystkim niesamowite i piękne. Wszystko co zostanie zaprezentowane w to czwartkowe przedpołudnie ma niezwykle bogaty wydźwięk emocjonalny. Każdy przedmiot stworzony przez uczestników powstał z ogromnym zaangażowaniem. Jest do dla nich sposób na wyrażenie siebie, pokazanie jak wielką wrażliwość mają w sobie, a dodatkowo pozwala osiągnąć niezmiernie pozytywne efekty terapeutyczne. Zapraszamy serdecznie na to wyjątkowe wydarzenie, wstęp jest bezpłatny.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu