I Parafialna Roweriada dla dzieci w Lisowicach

I Parafialna Roweriada dla dzieci w Lisowicach

12 września 2023, godz. 11:58
Lubliniec.info / zdj. nadesłane: ks. Rafał Wyleżoł
Udostępnij: Kopiuj link

W niedzielę 10 września na parkingu przy kościele w Lisowicach odbyła się I Parafialna Roweriada dla dzieci. Uczestnicy brali udział w różnych konkurencjach. 

Pierwsza parafialna roweriada w Lisowicach była bardzo udana – informuje nas ks. Rafał Wyleżoł, proboszcz parafii pw. św. Jana Nepomucena w Lisowicach.

Uczestnicy startowali w kilku kategoriach wiekowych: do lat 5, od 6 do 9 lat oraz od 10 do 14 lat. Młodzi rowerzyści musieli zmierzyć się z różnymi konkurencjami, takimi jak: jazda „żółwia”, jazda sprawnościowa i sprint na krótkim odcinku (dzieci do lat 5 startowały tylko w sprincie). Wyniki można znaleźć na stronie parafii w Lisowicach >tutaj<.

Galeria: I Parafialna Roweriada dla dzieci w Lisowicach

I Parafialna Roweriada dla dzieci w Lisowicach / zdj. nadesłane: ks. Rafał Wyleżoł I Parafialna Roweriada dla dzieci w Lisowicach / zdj. nadesłane: ks. Rafał Wyleżoł I Parafialna Roweriada dla dzieci w Lisowicach / zdj. nadesłane: ks. Rafał Wyleżoł I Parafialna Roweriada dla dzieci w Lisowicach / zdj. nadesłane: ks. Rafał Wyleżoł I Parafialna Roweriada dla dzieci w Lisowicach / zdj. nadesłane: ks. Rafał Wyleżoł
Zobacz całą galerię

Komentarze

E
Ewald 12 września 2023, godz. 20:35
Zgłoś
koło

super:)

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu