Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Wernisaż wystawy prac Warsztatów Terapii Zajęciowej [ZDJĘCIA]

Wernisaż wystawy prac Warsztatów Terapii Zajęciowej [ZDJĘCIA]

21 września 2023, godz. 17:11
Lubliniec.info
Udostępnij: Kopiuj link

To wydarzenie niewątpliwie można zaliczyć do wyjątkowych. W czwartkowe przedpołudnie 21 września w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu odbył się wernisaż wystawy Warsztatów Terapii Zajęciowej. Zobaczcie jakie prace zaprezentowano. 

Warsztaty Terapii Zajęciowej odbywają się przy Domu Pomocy Społecznej w Lublińcu na ulicy Kochcickiej 14. Podczas wernisażu w Miejskim Domu Kultury można było obejrzeć prezentacje pracowni: plastycznej, stolarskiej, gospodarstwa domowego, haftu, instrumentalnej, teatralnej, ceramicznej, edukacyjnej, biurowej i krawieckiej. Wystawa składa się więc z wielu interesujących rodzajów prac, obok których trudno przejść obojętnie. Można tu znaleźć bowiem obrazy, rękodzieło a nawet kuchenne wyroby.

Uczestnicy Warsztatów tworzą swoje dzieła z wielkim zaangażowaniem i to właśnie sprawia, że są one wyjątkowe. Taka praca pozwala wyrażać siebie oraz osiągać pozytywne efekty terapeutyczne. Warto także zaznaczyć, że zaprezentowane w MDK dzieła to zaledwie mała cząstka prac przygotowywanych przez uczestników WTZ, jest ich bowiem znacznie więcej.

Zachęcamy do obejrzenia wystawy na żywo. Jest ona dostępna w holu MDK Lubliniec do połowy listopada 2023. W galerii poniżej zamieszczamy zdjęcia z wernisażu.

Galeria: Wernisaż wystawy prac Warsztatów Terapii Zajęciowej

Wernisaż wystawy prac Warsztatów Terapii Zajęciowej Wernisaż wystawy prac Warsztatów Terapii Zajęciowej Wernisaż wystawy prac Warsztatów Terapii Zajęciowej Wernisaż wystawy prac Warsztatów Terapii Zajęciowej Wernisaż wystawy prac Warsztatów Terapii Zajęciowej
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu