Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Zapraszamy na 10-lecie cyfrowego Kina „Karolinka”! Święto Kina i tańsze bilety na seanse kinowe

Zapraszamy na 10-lecie cyfrowego Kina „Karolinka”! Święto Kina i tańsze bilety na seanse kinowe

26 września 2023, godz. 11:16
nadesłane: Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Rok 2023 jest dla nas rokiem jubileuszy. Świętujemy 60-lecie działalności Miejskiego Domu Kultury. Zapraszamy serdecznie już 30 września na jubileusz 10-lecia cyfrowego Kina „Karolinka” MDK Lubliniec.

Na początku września 15-lecie obchodziła Galeria pod Glinianym Aniołem podczas Jarmarku Rękodzieła. Teraz nadszedł czas na Kino „Karolinka”! A co dla Was przygotowaliśmy? Między innymi darmowy popcorn dla wszystkich, niespodzianki i prezenty dla widzów, ciekawe propozycje filmowe, a także wiele innych atrakcji. Bilety na wszystkie seanse w tym dniu w cenie 12 zł. Bilety dostępne w kasie MDK od godziny 15:00 lub na www.bilety.mdk.lubliniec.pl. Pierwszy seans zobaczycie już o godzinie 15:00 a będzie to wesoła animacja „Kosmici w mojej szkole”. O godzinie 17:00 wyświetlony zostanie thriller „Doppelganger. Sobowtór”. Na zakończenie punkt 19:30  druga część horroru „Zakonnica 2”. Świętujcie razem z nami i dajcie się porwać do świata pełnego filmowych emocji! 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu