„Jesienny Piknik Rodzinny” w Pyskowicach

„Jesienny Piknik Rodzinny” w Pyskowicach

27 września 2023, godz. 9:46
inf. pras. Organizatorzy
Udostępnij: Kopiuj link

W najbliższy piątek, 29 września, Plac Dożynkowy w Pyskowicach zamieni się w centrum rozrywki podczas „Jesiennego Pikniku Rodzinnego”. Impreza rozpocznie się o godzinie 16:00 i potrwa do późnych godzin wieczornych. Organizatorzy Pikniku przygotowali bogaty program, który przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Dla uczestników przygotowano szereg atrakcji a gwiazdą wieczoru będzie C-BooL.

Jesienny Piknik Rodzinny będzie okazją dla najmłodszych do wejścia w fascynujący świat wirtualnej rzeczywistości. Dzięki specjalnie przygotowanym stanowiskom, mali odkrywcy będą mogli przenieść się w świat gier i animacji, co zapewni im niezapomniane wrażenia. Lecz to nie wszystko. Poza strefą VR, animatorzy będą zabawiać najmłodszych uczestników różnymi zabawami i konkursami, zapewniając im godziny uśmiechu i rozrywki. Na Pikniku nie zabraknie kolorowych dmuchawców, które zawsze cieszą się olbrzymią popularnością wśród najmłodszych.

Piknik to nie tylko rozrywka, na uczestników będą czekać Food Trucki, które przywiozą swoje kulinarne specjały, aby zaspokoić nawet najbardziej wymagające podniebienia. Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek kulinarnych! Piknikową uczty dopełni wyjątkowa inicjatywa - Organizatorzy przygotują darmową grochówkę dla mieszkańców, która rozdawana będzie na początku Pikniku. Dlatego warto być tam od początku, czyli od godziny 16.

Poza dobrym jedzeniem, będzie można wygrać cenne nagrody. Każdy, kto pojawi się na Pikniku, będzie miał szansę wziąć udział w konkursie. Zwycięzca zostanie wyłoniony podczas Pikniku i odbierze nagrodę z rąk przedstawiciela Partnera Wydarzenia, którym jest Spółka WĘGLOKOKS.

„Jesienny Piknik Rodzinny” to szereg atrakcji nie tylko dla najmłodszych. Podczas wydarzenia, zagości muzyka klubowa, a główną gwiazdą wieczoru będzie ceniony nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie DJ C-BooL. Jego energetyczne występy z pewnością wprowadzą wszystkich uczestników w taneczny nastrój. Na scenie zagrają także Adam de Great i Budno Clinic.

Na Piknik zaprasza Partner Wydarzenia, WĘGLOKOKS S.A. z Katowic. To silna marka stojąca na czele prężnie działającej Grupy Kapitałowej skupiającej podmioty gospodarcze silnie związane z narodową gospodarką, której wyroby trafiły do 62 krajów na całym świecie. Firma intensywnie rozwija działalność na rynkach hutniczym, energetycznym oraz w logistyce i handlu. Wśród polskich i zagranicznych kontrahentów marka WĘGLOKOKS od 70 lat jest synonimem rzetelności i najwyższej jakości.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu