Noc Bibliotek 2023 w Lublińcu za nami [ZDJĘCIA]

Noc Bibliotek 2023 w Lublińcu za nami [ZDJĘCIA]

8 października 2023, godz. 11:51
Lubliniec.info
Udostępnij: Kopiuj link

To już kolejne takie wydarzenie. W sobotę 7 października w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Lublińcu odbyła się Noc Bibliotek.

Dla uczestników wydarzenia przygotowano wiele atrakcji. Impreza rozpoczęła się o godz. 18:00 i trwała do godz. 23:00. W tym czasie można było m.in. wypożyczać książki lub uczestniczyć w warsztatach czy koncercie.

Wyjątkowym punktem programu niewątpliwie był pokaz strojów ludowych. Podczas, kiedy na wybiegu prezentowały się modelki i modele, Krystian Olszowski wraz z Arlettą Szymanek-Kopiec opowiadali o strojach ludowych z naszego regionu.

Odbył się również koncert muzyczny pod batutą Stefanii Bieli i Wojciecha Poprawy, któremu towarzyszył występ Zespołu Pieśni i Tańca „Halka”. Zebrani goście wraz z prowadzącymi wspólnie śpiewali ludowe piosenki.

Na zakończenie odbył się wernisaż wystawy Czesławy Włuki i uczestników warsztatów fotograficznych.

Galeria: Noc Bibliotek 2023 w Lubitece

Noc Bibliotek 2023 w Lubitece Noc Bibliotek 2023 w Lubitece Noc Bibliotek 2023 w Lubitece Noc Bibliotek 2023 w Lubitece Noc Bibliotek 2023 w Lubitece
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu