Pozytywne wibracje podczas spotkania Szydełkomaniaków

Pozytywne wibracje podczas spotkania Szydełkomaniaków

31 października 2023, godz. 10:19
nadesłane: Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

W czwartkowy wieczór 26 października w lublinieckiej Galerii pod Glinianym Aniołem odbyły się warsztaty „Jesienne dzierganie”. Aromatyczna herbata i smakowite gofry dodawały sił podczas twórczej pracy. 

Szydełkomaniacy spotkali się w naszej galerii, aby razem dziergać, rozmawiać i inspirować się nawzajem. Podczas jesiennego dziergania każdy stworzył na szydełku piękny liść. Uśmiech nie schodził z twarzy zgromadzonych.

Już dzisiaj zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie 8 listopada o godzinie 17:30 w Galerii pod Glinianym Aniołem. Warsztaty „Drutowanie” skierowane są dla osób, które chcą nauczyć się podstaw robienia na drutach. Doświadczenie zatem nie jest wymagane! Na spotkanie obowiązują zapisy. Można to zrobić telefonicznie pod numerem 34/ 351 06 88 lub w Galerii pod Glinianym Aniołem w godzinach 15:00-21:00. Szczegóły dotyczące warsztatów zostaną udzielone podczas zapisów. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 

Galeria: „Jesienne dzierganie” w Galerii pod Glinianym Aniołem

„Jesienne dzierganie” w Galerii pod Glinianym Aniołem / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec „Jesienne dzierganie” w Galerii pod Glinianym Aniołem / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec „Jesienne dzierganie” w Galerii pod Glinianym Aniołem / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec „Jesienne dzierganie” w Galerii pod Glinianym Aniołem / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec „Jesienne dzierganie” w Galerii pod Glinianym Aniołem / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu