Podsumowanie okresu Wszystkich Świętych na drogach powiatu lublinieckiego

Podsumowanie okresu Wszystkich Świętych na drogach powiatu lublinieckiego

3 listopada 2023, godz. 10:02
Lubliniec.info, źródło: KPP Lubliniec / zdj. KPP Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Od 31 października do 2 listopada na drogach powiatu lublinieckiego trwały działania policji, których celem było zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim podróżującym w związku z uroczystością Wszystkich Świętych.

Bilans tegorocznej akcji to 8 kolizji, 4 zatrzymane osoby, które kierowały swoimi pojazdami po spożyciu alkoholu oraz 54 wykroczenia. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Lublińcu, poza tym nie odnotowano żadnych poważnych zdarzeń.

Miejmy nadzieję, że takie spokojne przebiegi Wszystkich Świętych będą kontynuowane w przyszłości, co przyczyni się do bezpieczeństwa i komfortu wszystkich uczestników ruchu drogowego w tym okresie – czytamy na stronie KPP w Lublińcu.

Jedną z kolizji, do której doszło w okresie między 31 października a 2 listopada, była sytuacja na DK 11 w okolicy miejscowości Ciasna. Nietrzeźwy 20-letni kierowca wjechał samochodem do rowu. Pisaliśmy o tym tutaj (kliknij w zdjęcie):

Kolizja na DK 11 między Glinicą i Ciasną

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu