Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Lubliniecka Noc Kultury już wkrótce

Lubliniecka Noc Kultury już wkrótce

14 listopada 2023, godz. 11:05
nadesłane: Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

W piątek 24 listopada obchodzić będziemy XI Lubliniecką Noc Kultury. Będzie to cykl wydarzeń kulturalnych, który rozpocznie się o godzinie 18:00 koncertem „Jesienne reminiscencje” w siedzibie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Lublińcu, a zakończy o godzinie 23:00 w Miejskim Domu Kultury występem Adama Snopka  „Show przy fortepianie / od Bacha do AC/DC - czyli o muzyce na wesoło”. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny.

O godzinie 18:00 w sali koncertowej Szkoły Muzycznej odbędzie się koncert „Jesienne reminiscencje” w wykonaniu nauczycieli szkoły. O godzinie 19:00 rozpocznie się wernisaż prac autorstwa Joanny Brol „Akwarelami jesień się zaczyna”. „Kobieca strona muzyki” Fundum Quartet, na który składają się I skrzypce Nikola Frankiewicz, II skrzypce Maria Strzelczyk, altówka Beata Raszewska i wiolonczela Karolina Nowak-Waloszczyk, wystąpią o godzinie 20:00. 

Równolegle do popisów muzycznych w swoje progi zaprasza lublinieckie Kino „Karolinka”. O godzinie 16:00 i 18:00 odbędzie się projekcja animacji „Życzenie”. Punkt 20:00 na kinowym ekranie wyświetlony zostanie film „Marvels”. 

Zakończeniem wydarzenia będzie koncert w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury o godzinie 23:00. Dla publiczności wystąpi Adam Snopek w „Show przy fortepianie / od Bacha do AC/DC - czyli o muzyce na wesoło”. Artysta porwie widzów rewelacyjnym i energetycznym programem - monodramem kabaretowym opartym o najbardziej znane i lubiane tematy muzyczne. To będzie prawdziwa muzyczna i kulturalna uczta! Zapraszamy serdecznie na to wydarzenie! 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu